CES Dublin Dil Okulu Ücretleri

241
CES Dublin Dil Okulu Ücretleri
Yurtdışı eğitim danışmanlığı

CES Dublin Dil Okulu Ücretleri

Ces irlanda dil okulu ücretleri , kayıt olacağınız dönem, haftalık ders saati, konaklama ve kişisel harcamalarınıza bağlı olarak değişmektedir.

CES Dublin Dil Okulu

CES Dublin Dil okulu, (Centre of English Studies)  İrlanda’nın Dublin şehrinin tam merkezinde ünlü The Temple Bar ve Dublin Castle’a birkaç dakika yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Ayrıca Dublin’in diğer ünlü yerleri St Patrick’s Cathedral, The National Art Galery gibi yerlere de oldukça yakın ve yürüme mesafesindedir. İrlanda’nın başkenti olan Dublin oldukça eğlenceli bir şehirdir. Aktif gece hayatı, sayısız Irish Pub, kafeler, restoranlar ve daha birçok seçenek bu şehirde sizleri bekliyor. İrlanda’nın en büyük şehri, aynı zamanda ekonomi ve finans merkezi olan Dublin; Avrupa’nın Silikon Vadisi olarak da adlandırılmaktadır. Microsoft, Google, Amazon, LinkedIn gibi birçok dev markanın şubeleri ve Avrupa merkezleri Dublin’de bulunmaktadır. İrlanda dil eğitimi almak isteyen öğrenciler mükemmel bir seçenek olacaktır. Ülkenin eşsiz tarihine tanıklık ederken dil eğitimi almanın farkını yaşayın.

CES Dublin Dil Okulu Ücretleri için TIKLAYINIZ

Malta Bedava Uçak bileti
Whatsapp Görüşmesi
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir danışmanı ile hiç bir yükümlülük altına girmeden yurtdışı eğitim fiyatları hakkında görüşebilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?