University of Suffolk

21
University of Suffolk
Yurtdışı eğitim danışmanlığı

University of Suffolk

University of Suffolk Malta

Suffolk Üniversitesi, Birleşik Krallık üniversite geleneklerinin en iyilerini özümseyen ve bunları yirmi birinci yüzyıl izleyici kitlesi ve modern bir istihdam ve girişimcilik dünyası ile uyumlu hale getiren, dönüştürücü bir üniversitedir. Üniversite, net ve anında etki yaratan, kendine özgü, gelişen bir akademik topluluktur. Suffolk Üniversitesi’nin amacı, bireylerin ve toplulukların yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirmektir.

İşletme Yüksek Lisansı (MBA)

İşletme Yüksek Lisansı (MBA), çok çeşitli akademik disiplinlerden insanları cezbeder.

MBA programının temel modülleri, öğrencileri Muhasebe, Finans, Pazarlama, İnsan kaynakları yönetimi ve Stratejik Yönetim gibi çeşitli iş alanlarına tanıtmak için tasarlanmıştır. MBA programındaki öğrencilerin, Ana projeye geçmeden önce seçmeli uzmanlık seçmeleri de vardır.

Bu çalışma programı, bir İngiliz Üniversitesi tarafından verilen bir MBA derecesine götürür. Bu uluslararası kabul görmüş program, aynı zamanda Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi Seviye 7 standardına eşit olan Birleşik Krallık Seviye 7’de verilmektedir.

İlk beş temel modülü ve gerekli seçmeli dersleri tamamlayan öğrencilere, daha sonra büyük proje için University of Suffolk’a ilerleme seçeneği sunulacaktır. Ana projelerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, University of Suffolk’tan MBA Derecesi alacaklardır.

University of Suffolk MBA – Master

  

Course name                      : MBA 

Campus Location              : Malta Campus – Valetta 

Diploma                                :University of Suffolk ( UK )

Ücret                                    : 6,950 Euro 

Süre                                     : 1 Year 

Dil :                                       : Dualingo / IELTS / TOEFL / City &Guilds / 100% egitim dili ingilizce yazı kabul edilir 

Başlangıç tarihleri               : February – April – June – August – October – November 

 

Dil Eğitimi + MBA
4 ay Dil + MBA 

7.900 Euro  

8 ay Dil + MBA 

8.900 Euro  

12 ay Dil + MBA 

9.900 Euro  

University of Suffolk Başvuru ve Kayıt

Suffolk Üniversitesi Malta Kampüsünde eğitim ve başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tel : 0 212 261 28 88 / 0 212 543 58 06

Malta Bedava Uçak bileti
Whatsapp Görüşmesi
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir danışmanı ile hiç bir yükümlülük altına girmeden yurtdışı eğitim fiyatları hakkında görüşebilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?