Malta dil okulu her şey dahil

2510
Malta dil okulu her şey dahil
Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Malta dil okulları fiyatları her şey dahil

Malta dil okulları fiyatları her şey dahil

Malta dil okulu fiyatları her şey dahil olarak şeklinde bazı dil okulları paket fiyatları sunmaktadır. Özelikle başta EC Malta dil okulu fiyatları olmak üzere , ESE Malta dil okulu fiyatları genellikle ” her şey dahil ” şeklinde sunulmaya çalışılmış.

Malta’da her şey dahil fiyatlar ne kadar?

Bu gerçekten de mümkün değil. İnsanlar Google’da bu konuda aramalar yapıyor, yurtdışı eğitim firmaları reklamlar veriyor ama Malta’da aldığınız fiyatlara şahsi harcamalarınız, cep harçlığı ve travel harcamalarınız dahil olmayacaktır.

Malta dil okulları hakkında Google’da çokça aranan kelime öbeklerinden biride ‘ Malta dil okulları fiyatları her şey dahil ‘ oluyor. Bu konuda arama yapan öğrencilerimize yardımcı olmak adına  yine de ‘Malta dil okulları her şey dahil ‘ program seçenekleri hakkında size bilgi vermek istiyorum.

Malta’da 4 hafta, 6 hafta, 8 hafta, 10 hafta , 12 hafta, 16, hafta, 20 hafta , 24 hafta dil okulu her şey dahil program seçenekleri için bizi hemen arayınız.

Malta dil okulları fiyatlarında eğitim paketlerinde eğitim, kayıt ve materyal ücretleri, sim kart, gidiş-dönüş uçak bileti, transferler  pakete dahildir. Malta dil eğitimi paket fiyatları 13 hafta için ortalama 2700 Euro, 24  ay için ise 4700 Euro civarında fiyatlara satın alınabilir.

Da fazla bir bilgi için yurtdışı eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon numaralarımız : 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90

Neden Malta’da eğitim almalısınız?

  • İngilizce, Malta’da resmi bir ulusal dildir. Bu, diğer uluslararası dilleri akıcı olmayan, ancak Malta’da İngilizce eğitimi alabilen öğrenciler için iyi bir fırsattır.
  • Malta, çoğu durumda çok arkadaş canlısı, saygılı ve iyi eğitimli insanlara sahiptir. Dolayısıyla, suç oranının düşük olması, Malta’yı uluslararası öğrenciler için güvenli bir ülke haline getirmektedir.
  • Malta yaşamak ve okumak için en ucuz ülkelerden biridir. Konaklama ve yemek fiyatları, Avrupa’nın diğer bölgelerine göre çok daha uygun. Böylece Malta’da düşük maliyetle eğitim alabilirsiniz.
  • Programların yüksek kalitesi ve Malta’daki uluslararası eğitim kurumlarının varlığı, onu uluslararası öğrenciler için en çok aranan ülkelerden biri haline getirmektedir.
  • Malta, akademik mükemmellik konusunda köklü bir üne sahiptir ve burada elde edilen dereceler tüm dünyada tanınır.
  • Öğrencilerin çoğu, düşük işsizlik oranı nedeniyle mezuniyet çalışmaları için Malta’yı seçiyor. Tabii ki tamamladıktan sonra ülke iyi iş imkanlarına sahip.
Malta Bedava Uçak bileti
Whatsapp Görüşmesi
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir danışmanı ile hiç bir yükümlülük altına girmeden yurtdışı eğitim fiyatları hakkında görüşebilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?